.:. Produkty
.:. Mimořádné služby
.:. Reference
.:. Ceník
.:. Spolupráce
.:. Kontakt

.:. O bylinách
.:. O nemocech
.:. Metody léčby


Kupujte len ten najlepší BIO kokosový olej Tropicai.Kontakt

Produkty objednávejte a informace žádejte e-mailem, telefonicky, pomocí SMS nebo prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře:

Vaše jméno:

Telefon:

E-mail:

Důvod:

Text:

Lumír Hladík

Lumír Hladík
Ve Výrech 544/1
155 00 Praha 5 - Řeporyje

IČO: 45776971
e-mail: lumir.hladik@seznam.cz
tel: 251 626 865
mobil: 777 021 544
skype: lumeerek

  • K cenám je nutno připočítat poštovné (150,- Kč za balík).
  • Individuální slevy dle množství a způsobu odběru a další slevy viz. CENÍK A SLEVY.

Zboží zasíláme na dobírku do 5 pracovních dnů příp. možno odebrat na kontaktním místě či dle dohody. Při objednávce po internetu máte možnost vrácení výrobků do 14 dnů bez udání důvodů (s neporušenými uzávěry) se zárukou vrácení peněz.

Jsem živnostník, předmět podnikání - Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, Zprostředkování obchodu - zabývající se obchodem s přípravky, které jsou prospěšné zdraví, již 12 let.

Po zkušenostech, které jsem učinil, zaměřil jsem se na kvalitní výrobky českých seriózních výrobců (GLUCAMEDIC KOMPLEX, Rašelinový extrakt, FAON).

Osobně i ve spolupráci s jinými léčiteli mohu poskytnout i služby související s užíváním výše uvedených přípravků - diagnostikování a poradenství.

Mým krédem je prospěšnost druhým. Kromě velmi výhodné prodejní ceny mohu nabídnout i velmi výhodnou cenu dodavatelskou velko i maloobchodníkům se systémem množstevních slev, a při mimořádném odběru nebo dlouhodobé spolupráci i mimořádné slevy. Obchodním zástupcům pak zajímavý systém provizí. Mými požadavky na spolupracovníky jsou nejen patřičná odbornost a pracovní důslednost, ale také vysoká morální kvalita.

Mystikon - léčitel Lumír Hladík

Přijal jsem pozvání do pořadu Mystikon televize UPC express. Videozáznam zde:

 

 
copyright © marphy 2005